dotazy na ubytování zodpovíme na

ubytovani@rajecketeplice.cz

Michaela Musilová

Produktová manažerka

Základní informace

Lázně Rajecké Teplice

Cesta do Rajeckých Teplic

Lázeňské a Wellness procedury

Typičtí návštěvníci lázní

Volnočasové aktivity

Hrady a zámky

Sport a zábava

Termální koupaliště

Solná jeskyně

Lyžování Rajecké Teplice

Ceník vstupů do lázní

Máme Vám zatelefonovat? Vaše telefonní číslo:
Téma: (připravíme si podklady) Napište číslicí "třicet dva":

Michaela Musilová, produktová manažerka

Přibližná délka cesty

Praha4,5 hodiny
Brno2,5 hodiny
Ostrava2 hodiny
Plzeň5,5 hodiny
Olomouc2,5 hodiny
Liberec5,5 hodiny
Hradec Králové4,5 hodiny
České Budějovice5,5 hodiny
Ústí nad Labem5,5 hodiny
Pardubice4,5 hodiny
Zlín1,5 hodiny

Víkendové Wellness a Lázeňské pobyty

Naplánujte si odpočinkový víkend v Rajeckých Teplicích

Víkendové wellness a lázeňské pobyty Lázně Rajecké Teplice jsou výborným cílem pro strávení víkendového pobytu. Díky blízké poloze u českých hranic jsou velmi rychle dostupné. Díky slabší slovenské ekonomice je pro české návštěvníky na Slovensku levněji. A víkendový wellness pobyt či lázeňský víkend nás tak vyjde levněji, než kdybychom jej strávili v České republice.

Pro strávení víkendu v Rajeckých Teplicích jsme pro vás připravili 2 základní balíčky. Součástí každého balíčku je ubytování, volné vstupy do wellness a lázeňských zařízení, parkování v centru městečka a nějaká forma stravy - zpravidla snídaně či polopenze. Pokud si koupíte jeden z víkendových wellness balíčků, tak na místě nemusíte již skoro za nic platit. Budete mít zajištěné ubytování a díky volným vstupům do termálních bazénů, saun a fitness budete mít rovněž postaráno i o zábavu.

Víkendové pobyty v hotelu Aphrodite a Diplomat

Nabízíme vám 2 základní víkendové balíčky pro víkendový pobyt v Rajeckých Teplicích:

Víkend hotel Diplomat

Délka pobytu: 3 dny/2 noci

Jiná délka: zajistíme

Cena Pobytu: 7 950 Kč pro 2 osoby

Pohodový víkend ve čtyřhvězdičkovém hotelu. Součástí je polopenze a vybrané lázeňské a wellness procedury. Masáže, parkování WiFi a další služby součástí.

Víkend v Aphrodite

Délka pobytu: 3 dny/2 noci

Jiná délka: zajistíme

Cena Pobytu: 7 565 Kč pro dvě osoby

Víkendový pobyt v lázeňském domu Aphrodite. Všechny lázeňské a wellness procedury přímo na místě. Možnost polopenze či plné penze.

První balíček nabízí víkend v hotelu Diplomat. Jedná se o čtyřhvězdičkový hotel, který je plně vybaven jak z gastronomického, tak i wellness a lázeňského pohledu. Přímo v hotelu se nachází termální bazén s protiproudem, chrliči vody, masážními tryskami a masážními vodními lavicemi. Dále jsou zde k dispozici 3 sauny, fitness centrum a masážní centrum. Hotel má vlastní hotelovou restauraci, sportovní bar s bowlingem, kavárnu, wellness bar a noční bar. Součástí víkendového wellness balíčku je ubytování na 2 noci, polopenze v hotelové restauraci, volné vstupy do termálního bazénu, do saun, do fitness centra, masáže zdarma a mnoho dalších služeb a bonusů. Lázeňský víkendový balíček v hotelu Diplomat lze doporučit především díky širokému spektru zahrnutých služeb.

Druhý balíček nabízí víkend v hotelu Aphrodite. Rovněž jako Diplomat, tak i Aphrodite je čtyřhvězdičkový hotel, který má své vlastní wellness i lázeňské zázemí. Hostům nabízí 2 venkovní a 4 vnitřní termální bazény. 6 druhů saun. Fitness centrum, wellness centrum s masážemi, beauty centrum s kosmetikou, pedikúrou a manikúrou a v neposlední řadě i hotelovou restauraci a kavárnu. Aphrodite je tak plně připraven na váš víkendový pobyt v Rajeckých Teplicích. Součástí druhého balíčku je ubytování na 2 noci, snídaně zdarma v hotelové restauraci, volné vstupy do bazénů, saun a fitness centra. Rovněž jako hotel Diplomat, tak i hotel Aphrodite je vám připraven poskytnout kompletní zázemí pro vaši víkendovou dovolenou. Nabízí vám jak ubytování, tak i wellness a lázeňské aktivity.

Více než jen lázeňské a wellness aktivity

Kromě lázeňského zázemí hotelů můžete využít i nádherné slovenské přírody v okolí. Povaha terénu je vhodná pro poklidné procházky, túry do okolí a i jízdu na horském kole. Půjčovna kol je zde samozřejmě k dispozici. Jako součást wellness balíčku Diplomat dokonce i nabízíme 50% slevu na pronájem horských kol. V Rajeckých Teplicích si dále můžete zaplatit i za jízdu na koních, projížďku na plavadle na Labutím jezírku či si zahrát tenis na jednom z tenisových kurtů. V rámci odpoledne se můžete vydat na jednu z blízkých zřícenin hradů a v zimě se dokonce nabízí i lyžování v blízkém okolí Rajeckých Teplic.

V lázních Rajecké Teplice je zkrátka k dispozici tolik aktivit, že je za jeden víkend ani nestihnete všechny okusit. Proto nabízíme i prodloužené týdenní pobyty v Rajeckých Teplicích, které jsou populární zejména mezi návštěvníky, kteří již v Rajeckých Teplicích strávili víkendový pobyt. A sami moc dobře ze zkušenosti vědí, že jen 3 dny není dostatečně dlouhá doba na to, aby jste využili všech aktivit a atrakcí. Cestujete-li do termálních lázní Rajecké Teplice poprvé, můžete si zakoupit jeden za našich víkendových pobytů. Městečko si obratem zamilujete a jeho návštěva se pro vás jistě stane každoroční tradicí.

Alternativní ubytování v soukromí či penzionu

Jelikož jsou Rajecké Teplice tradičním lázeňským městečkem, tak se zde nabízí i mnoho dalších alternativ ubytování. A nemusíte volit pouze z námi nabízeného hotelu Diplomat či Aphrodite.

Víkendový pobyt můžete strávit ubytováni v soukromí, v penzionu, v jiném hotýlku či apartmánu. Problém ovšem je ten, že jiné ubytovací zařízení nemají wellness a lázeňské zázemí. A budete-li chtít navštěvovat termální bazény, sauny či fitness centra, tak budete muset platit vysoké vstupné právě například v hotelích Diplomat či Aphrodite. A pobyt Vás tak vyjde velmi draho. Pokud si ovšem koupíte ubytovací balíček na našich stránkách, tak vám jako součást pobytu zajistíme bezplatné vstupy do termálních bazénů, všech saun a fitness center. Součástí balíčku bude například i polopenze, parkování v centru městečka či masáže. A víkendový pobyt v Rajeckých Teplicích vás tak vyjde mnohem levněji.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu!