COVID-19: Již opět přijímáme nové rezervace.

dotazy na ubytování zodpovíme na

lucie@ictour.cz

Lucie Miková

Produktová manažerka

Spaa.cz

Základní informace

Lázně Rajecké Teplice

Cesta do Rajeckých Teplic

Lázeňské a Wellness procedury

Typičtí návštěvníci lázní

Volnočasové aktivity

Hrady a zámky

Sport a zábava

Termální koupaliště

Lyžování Rajecké Teplice

Termální bazény

Saunový svět

Natural Spa

Léčivá voda a kůry

Ceník vstupů do lázní

Máme Vám zatelefonovat? Vaše telefonní číslo:
Téma: (připravíme si podklady) Napište číslicí "třicet dva":


Lucie Miková

Produktová manažerka

Přibližná délka cesty

Praha 4,5 hodiny
Brno 2,5 hodiny
Ostrava 2 hodiny
Plzeň 5,5 hodiny
Olomouc 2,5 hodiny
Liberec 5,5 hodiny
Hradec Králové 4,5 hodiny
České Budějovice 5,5 hodiny
Ústí nad Labem 5,5 hodiny
Pardubice 4,5 hodiny
Zlín 1,5 hodiny

Víkendové Wellness a Lázeňské pobyty

Naplánujte si odpočinkový víkend v Rajeckých Teplicích

Víkendové wellness a lázeňské pobyty Lázně Rajecké Teplice jsou výborným cílem pro strávení víkendového pobytu. Díky blízké poloze u českých hranic jsou velmi rychle dostupné. Díky slabší slovenské ekonomice je pro české návštěvníky na Slovensku levněji. A víkendový wellness pobyt či lázeňský víkend nás tak vyjde levněji, než kdybychom jej strávili v České republice.

Pro strávení víkendu v Rajeckých Teplicích jsme pro vás připravili 2 základní balíčky. Součástí každého balíčku je ubytování, volné vstupy do wellness a lázeňských zařízení, parkování v centru městečka a snídaně. Pokud si koupíte jeden z víkendových wellness balíčků, tak na místě nemusíte již skoro za nic platit. Budete mít zajištěné ubytování a díky volným vstupům do Termálních bazénů, Saunového světa, Fitness a Natural Spa budete mít rovněž postaráno i o zábavu.

Víkendové pobyty v lázních Rajecké Teplice

Rehabilitační bazén
Venkovní odpočinkový bazén
Mentolová sauna
Pitná kůra

Nabízíme vám 2 základní víkendové balíčky pro víkendový pobyt v Rajeckých Teplicích:

  • víkend bez procedur - obsahuje ubytování pro 2 osoby, snídaně v hotelové restauraci, volné vstupy do Termálních bazénů, Saunového světa, Fitness a Natural Spa
  • víkend s Relax Classic - vše uvedené výše + navíc i večeře v hotelové restauraci, wellness & lázeňské procedury na každý den

Víkendové pobytové balíčky v Rajeckých Teplicích:

3 dny/2 noci

bez procedur

Víkendy bez procedur

Hotel: Palace Aphrodite****

Délka pobytu: 3 dny a 2 noci

Wellness: bez procedur

Cena pobytu: 11 750 Kč / 2 osoby

Relaxační víkend v Rajeckých Teplicích. Součástí volné vstupy do termálů, saun, fitness a Natural Spa.

3 dny/2 noci

+Relax Classic

Víkendy s Wellness procedurami

Hotel: Palace Aphrodite****

Délka pobytu: 3 dny a 2 noci

Wellness: s lázeňskými procedurami

Cena pobytu: od 14 085 Kč / 2 osoby

Relaxační víkend v Rajeckých Teplicích. Součástí jsou wellness procedury a volné vstupy do všech zařízení.

Víkendový pobyt strávíte přímo v centru lázeňského městečka Rajecké Teplice. Palace Aphrodite zajišťuje nejen ubytování pro Vás, ale rovněž zajišťuje i veškeré lázeňské a wellness služby pro všechny návštěvníky Rajeckých Teplic. Lázeňský komplex svým návštěvníkům nabízí následující služby:

Venkovní odpočinkový bazén
Finská sauna
Biosanárium
Pitní kůra
  • Termální bazény - vnitřní i venkovní termální bazény jsou otevřeny po celý rok. Minerální, Rehabilitační, Odpočinkový, Plavecký nebo i Rodinný bazén. To vše je v ceně, pokud si rezervujete víkend v Rajeckých Teplicích na našich stránkách.
  • Saunový svět - komplex saun a parních koupelí v orientálně laděném stylu. Během víkendového pobytu v Rajeckých Teplicích můžete navštívit Tepidárium, Arabskou, Solní, Bylinkovou, Mentolovou, Finskou nebo i Infra saunu.
  • Fitness centrum - nabízí jak posilovací přístroje, tak i fitness aktivity. Určené aktivity lze absolvovat i za asistence instruktora nebo instruktorky.
  • Natural Spa - jedná se o relaxační část lázní vytvořenou v přírodním stylu. Návštěvníci se zde mohou koupat v teplé termální vodě a užívat si i wellness a lázeňských procedur. Pokud si rezervujete víkendový pobytový balíček s Relax Classic, budou právě zde pro vás připraveny individuální procedury na každý den.
  • Beauty salon - estetické studio nabízející wellness a omlazovací lázeňské kůry a procedury tváře i celého těla. Vhodné zejména pro dámy.

Více informací a fotografie si můžete prohlédnout v Lázeňské a Wellness procedury.

Více než jen lázeňské a wellness aktivity

Kromě lázeňského zázemí můžete využít i nádherné slovenské přírody v okolí. Povaha terénu je vhodná pro poklidné procházky, túry do okolí a i jízdu na horském kole. Půjčovna kol je zde samozřejmě k dispozici. V Rajeckých Teplicích si dále můžete zaplatit i za jízdu na koních, projížďku na plavidle na Labutím jezírku či si zahrát tenis na jednom z tenisových kurtů. V rámci odpoledne se můžete vydat na jednu z blízkých zřícenin hradů a v zimě se dokonce nabízí i lyžování v blízkém okolí Rajeckých Teplic.

V lázních Rajecké Teplice je zkrátka k dispozici tolik aktivit, že je za jeden víkend ani nestihnete všechny okusit. Proto nabízíme i prodloužené týdenní pobyty v Rajeckých Teplicích, které jsou populární zejména mezi návštěvníky, kteří již v Rajeckých Teplicích strávili víkendový pobyt. A sami moc dobře ze zkušenosti vědí, že jen 3 dny není dostatečně dlouhá doba na to, aby jste využili všech aktivit a atrakcí. Cestujete-li do termálních lázní Rajecké Teplice poprvé, můžete si zakoupit jeden za našich víkendových pobytů. Městečko si obratem zamilujete a jeho návštěva se pro vás jistě stane každoroční tradicí.

Alternativní ubytování v soukromí či penzionu

Jelikož jsou Rajecké Teplice tradičním lázeňským městečkem, tak se zde nabízí i mnoho dalších alternativ ubytování.

Víkendový pobyt můžete strávit ubytováni v soukromí, v penzionu, v jiném hotýlku či apartmánu. Problém ovšem je ten, že jiné ubytovací zařízení nemají wellness a lázeňské zázemí. A budete-li chtít navštěvovat Termální bazény, Sauny, Fitness centrum nebo Natural Spa, tak budete muset platit vysoké vstupné aktuálního ceníku vstupů do lázní Aphrodite. A pobyt Vás tak vyjde velmi draho.

Pokud si ovšem koupíte ubytovací balíček na našich stránkách, zajistíme Vám ubytování přímo v Hotelu Palace Aphrodite****, kter zajišťuje všechny lázeňské a wellness služby Rajeckých Teplic. A jako součást pobytu Vám zajistíme bezplatné vstupy do Termálních bazénů, Saunového světa, Fitness centra a Natural Spa. Součástí balíčků je vždy i snídaně. A víkendový pobyt v Rajeckých Teplicích vás tak vyjde mnohem levněji. V neposlední řadě si v balíčku můžete i měnit počet osob, typ pokoje a případně si přidat i procedury Relax Classic.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu!