dotazy na ubytování zodpovíme na

ubytovani@rajecketeplice.cz

Michaela Musilová

Produktová manažerka

Základní informace

Lázně Rajecké Teplice

Cesta do Rajeckých Teplic

Lázeňské a Wellness procedury

Typičtí návštěvníci lázní

Volnočasové aktivity

Hrady a zámky

Sport a zábava

Termální koupaliště

Solná jeskyně

Lyžování Rajecké Teplice

Ceník vstupů do lázní

Máme Vám zatelefonovat? Vaše telefonní číslo:
Téma: (připravíme si podklady) Napište číslicí "třicet dva":

Michaela Musilová, produktová manažerka

Přibližná délka cesty

Praha4,5 hodiny
Brno2,5 hodiny
Ostrava2 hodiny
Plzeň5,5 hodiny
Olomouc2,5 hodiny
Liberec5,5 hodiny
Hradec Králové4,5 hodiny
České Budějovice5,5 hodiny
Ústí nad Labem5,5 hodiny
Pardubice4,5 hodiny
Zlín1,5 hodiny

Týdenní Wellness a Lázeňské pobyty

Naplánujte si relaxační týden v Rajeckých Teplicích

Týdenní wellness a lázeňské pobyty Termální lázně Rajecké Teplice jsou ideálním cílem pro prodloužený týdenní pobyt. Díky široké lázeňské vybavenosti jsou vám schopny nabízet stále nové wellness procedury po celou dobu pobytu. Nedotčená slovenská příroda v okolí vybízí k aktivitám i mimo wellness centra. A slabší slovenská ekonomika se postará o to, že vás pobyt vyjde levněji než v ČR.

Pro týdenní pobyty v Rajeckých Teplicích jsme připravili 2 základní balíčky. Součástí je nejen ubytování na daný počet dnů, ale i volné vstupy do termálních bazénů, saun a fitness. Rovněž může být součástí i strava, specifické wellness procedury či další bonusy. Tyto balíčky nejsou závazné. Při rezervaci můžete změnit délku pobytu nebo si do něj přidat další lázeňské aktivity či služby. Obratem vám spočítáme a sdělíme cenu vašeho upraveného balíčku na míru.

Týdenní pobyty v hotelu Aphrodite a Diplomat

Nabízíme vám 2 základní balíčky pro týdenní pobyt v Rajeckých Teplicích:

Pět dnů v Aphrodite

Délka pobytu: 5 dní/4 noci

Jiná délka: zajistíme

Cena Pobytu: 15 460 Kč pro dvě osoby

Pětidenní pobyt v hotelu Aphrodite. Pro ubytované 2 vnitřní a 4 venkovní termální bazény, saunový svět a fitness. Součástí balíčku jsou snídaně.

Týdenní pobyt Diplomat

Délka pobytu: 7 dní/6 nocí

Jiná délka: zajistíme

Cena Pobytu: 14 590 Kč pro 2 osoby

Týdenní pobyt ve čtyřhvězdičkovém hotelu Diplomat. K dispozici je termální bazén s protiproudem, sauny a fitness centrum. Ubytování je bez stravy.

První balíček nabízí 5-denní pobyt ve čtyřhvězdičkovém hotelu Aphrodite. Ubytovaným hostům zařídíme bezplatný vstup do 2 vnitřních a 4 venkovních termálních bazénů, do 6 druhů saun a do fitness centra. A to po celý týdenní pobyt. Součástí jsou rovněž snídaně zdarma formou bufetu v hotelové restauraci Aphrodite. Pro odpolední odpočinkové posezení je rovněž k dispozici i hotelová kavárna. První víkendový balíček návštěvníkům tak nabízí nejen ubytování na 5 dní/4 noci ve čtyřhvězdičkovém hotelu v centru Rajeckých Teplic, ale rovněž i volné vstupy do wellness lázeňských zařízení a snídaně.

Druhou alternativou je týdenní pobytový balíček v hotelu Diplomat, který je rovněž čtyřhvězdičkový. Ubytování je na 7 dní, respektive 6 nocí. Návštěvníkům zajistíme volné bezplatné vstupy do termálního bazénu s protiproudem, vodními tryskami, masážními hlavicemi a s bublinkovými sedačkami. Tyto bezplatné vstupy se budou rovněž týkat i saunového světa se třemi typy saun a fitness centra. Přímo v hotelu je k dispozici hotelová restaurace Diplomat, wellness bar s míchanými nápoji a ovocnými šťávami, sportovní bar s bowlingem, noční bar a kavárna. Druhý týdenní balíček v Rajeckých Teplicích vám tedy rovněž nabízí jak ubytování, tak i wellness a lázeňské vyžití.

Balíčky nejsou závazné. V rámci objednávky můžete uvést jiný počet dní, můžete nás požádat o návrh wellness procedur na každý den či si přidat plnou penzi. Obratem spočítáme a sdělíme novou cenu balíčku. Předběžné rezervace nejsou závazné.

Aktivity a vyžití i mimo wellness centra

Lázně Rajecké Teplice jsou zasazeny do malebné slovenské přírody. Během víkendového pobytu budete mít dostatek času pro kratší procházky po okolí, delší túry do přírody nebo i projížďky na horském kole - k dispozici je i půjčovna. Případně lze okolí Rajeckých Teplic poznat i z koňského sedla při placené vyjížďce, z šlapadla při projížďce po Labutím jezírku nebo při výletech za blízkými zříceninami hradů. Dále jsou zde k dispozici i tenisové kurty a bowling. V zimních měsících se nabízí i možnost lyžování na blízkých svazích.

Toto lázeňské městečko je zkrátka připraveno vás bavit po celý týden. A to jak svými lázeňskými a wellness službami, tak i nádherným okolím a spoustou možností ke sportovnímu a odpočinkovému vyžití. Kromě zde nabízených týdenních pobytů jsme pro vás připravili i kratší víkendové pobyty v Rajeckých Teplicích. Které jsou ideální k prvnímu seznámení se s tímto malebným slovenským městečkem. Ať již se rozhodnete pro víkendový či týdenní pobyt, tak lázně Rajecké Teplice jsou připraveny vaše dny naplnit wellness aktivitami, relaxačním odpočinkem, zážitky po okolí i sportovním vyžitím.

Ubytování mimo hotely Aphrodite a Diplomat

Na našich stránkách vám nabízíme ubytování pouze v hotelu Aphrodite a Diplomat. Rajecké Teplice jsou ovšem velikými lázněmi a v okolí se nacházejí další hotýlky, penziony či i ubytování v soukromí nebo apartmánech.

Problém je ovšem ten, že tyto další hotýlky či soukromé ubytování nemají lázeňské a wellness zázemí. A nemohou vám nabídnout žádné wellness procedury či lázeňské služby. A ubytování tak musejí stejně docházet například do Aphrodite či Diplomat. Kde každý den musejí platit vstupné. Což se při týdenním pobytu velmi prodraží. Pokud si zarezervujete ubytování na našich stránkách, tak jsme vám schopni zařídit volné bezplatné vstupy po celou délku vašeho pobytu do termálních bazénů, Saunového světa a fitness centra. Na vyžádání vám rovněž dokážeme navrhnout a zajistit další placené procedury na každý den vašeho pobytu.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu!