dotazy na ubytování zodpovíme na

alena@ictour.cz

Alena Vávrová

Produktová manažerka

Spaa.cz

Základní informace

Lázně Rajecké Teplice

Cesta do Rajeckých Teplic

Lázeňské a Wellness procedury

Typičtí návštěvníci lázní

Volnočasové aktivity

Hrady a zámky

Sport a zábava

Termální koupaliště

Lyžování Rajecké Teplice

Termální bazény

Saunový svět

Natural Spa

Léčivá voda a kůry

Ceník vstupů do lázní

Máme Vám zatelefonovat? Vaše telefonní číslo:
Téma: (připravíme si podklady) Napište číslicí "třicet dva":


Alena Vávrová

Produktová manažerka

Přibližná délka cesty

Praha 4,5 hodiny
Brno 2,5 hodiny
Ostrava 2 hodiny
Plzeň 5,5 hodiny
Olomouc 2,5 hodiny
Liberec 5,5 hodiny
Hradec Králové 4,5 hodiny
České Budějovice 5,5 hodiny
Ústí nad Labem 5,5 hodiny
Pardubice 4,5 hodiny
Zlín 1,5 hodiny

Týdenní Wellness a Lázeňské pobyty

Naplánujte si relaxační týden v Rajeckých Teplicích

Týdenní wellness a lázeňské pobyty Termální lázně Rajecké Teplice jsou ideálním cílem pro prodloužený týdenní pobyt. Díky široké lázeňské vybavenosti jsou vám schopny nabízet stále nové wellness procedury po celou dobu pobytu. Nedotčená slovenská příroda v okolí vybízí k aktivitám i mimo wellness centra. A slabší slovenská ekonomika se postará o to, že vás pobyt vyjde levněji než v ČR.

Pro týdenní pobyty v Rajeckých Teplicích jsme připravili 2 základní balíčky. Součástí je nejen ubytování na daný počet dnů, ale i volné vstupy do Termálních bazénů, Sau, Fitness a Natural Spa. K ubytování si rovněž lze rezervovat i wellness balíček Relax Classic, který nabízí lázeňské & wellness procedury na každý den. Tyto balíčky nejsou závazné - při rezervaci můžete měnit počet osob, typ pokoje nebo i délku pobytu. Obratem vám spočítáme a sdělíme cenu Vašeho upraveného balíčku na míru.

Týdenní pobyty v Rajeckých Teplicích

Rehabilitační bazén
Venkovní odpočinkový bazén
Mentolová sauna
Pitná kůra

Nabízíme vám 2 základní balíčky pro týdenní pobyt v Rajeckých Teplicích:

  • týden bez procedur - obsahuje ubytování pro 2 osoby, snídaně v hotelové restauraci, volné vstupy do Termálních bazénů, Saunového světa, Fitness a Natural Spa
  • týden s Relax Classic - vše uvedené výše + navíc i večeře v hotelové restauraci, wellness & lázeňské procedury na každý den

Týdenní pobytové balíčky v Rajeckých Teplicích:

5 dnů/4 noci

bez procedur

Prodloužené pobyty bez procedur

Hotel: Palace Aphrodite****

Délka pobytu: 5 dnů/4 noci

Wellness: bez procedur

Cena pobytu: 30 500 Kč / 2 osoby

Prodloužený lázeňský pobyt v Rajeckých Teplicích. Součástí volné vstupy do všech zařízení po celou délku pobytu.

5 dnů/4 noci

+Relax Classic

Prodloužené pobyty s Wellness

Hotel: Palace Aphrodite****

Délka pobytu: 5 dnů/4 noci

Wellness: s lázeňskými procedurami

Cena pobytu: od 37 500 Kč / 2 osoby

Prodloužený lázeňský pobyt v Rajeckých Teplicích. Součástí jsou wellness procedury a volné vstupy do všech zařízení.

Týdenní pobyt strávíte v samotném srdci Rajeckých Teplic. Ubytováni budete v Palace Aphrodite, který zajišťuje veškeré lázeňské a wellness služby Rajeckých Teplic. I návštěvníci ubytovaní v jiných hotelích docházejí právě zde za wellness a lázněmi. Pokud si rezervujete pobyt na našich stránkách zajistíme Vám volné vstupy po celou délku pobytu. Ostatní návštěvníci Rajeckých Teplic platí za vstupy dle aktuálního ceníku.
Venkovní odpočinkový bazén
Finská sauna
Biosanárium
Pitní kůra
  • Termální koupání - Díky termální vodě o teplotě 38°C jsou otevřeny po celý rok. Nabízejí klidové Minerální, Rehabilitační a Odpočinkové bazény a rovněž i Plavecké nebo Rodinné bazény vhodné pro vodní aktivity.
  • Saunový svět - K dispozici je Tepidárium, Arabská, Solní, Bylinková, Mentolová, Finská nebo i Infra sauna. Sauny mají rozličné teploty - od 45°C až po 100°C. Každý návštěvník si najde svoji oblíbenou.
  • Fitness cvičení a posilování - Možné cvičení i za asistence instruktora nebo instruktorky. Fitness a posilovací vybavení.
  • Natural Spa lázně - Odpočinková část lázní v přírodním duchu. Koupání, odpočinek a relaxace v termální vodě, wellness a lázeňské procedury. Rezervujete týdenní pobytový balíček s Relax Classic a každý den zde bude pro Vás připravená individuální wellness procedura.
  • Beauty zkrášlovací salon - lázeňské beauty studio, které dámám nabízí wellness a omlazovací lázeňské kůry a procedury tváře i celého těla.

Aktivity a vyžití i mimo wellness centra

Lázně Rajecké Teplice jsou zasazeny do malebné slovenské přírody. Během víkendového pobytu budete mít dostatek času pro kratší procházky po okolí, delší túry do přírody nebo i projížďky na horském kole - k dispozici je i půjčovna. Případně lze okolí Rajeckých Teplic poznat i z koňského sedla při placené vyjížďce, z šlapadla při projížďce po Labutím jezírku nebo při výletech za blízkými zříceninami hradů. Dále jsou zde k dispozici i tenisové kurty a bowling. V zimních měsících se nabízí i možnost lyžování na blízkých svazích.

Toto lázeňské městečko je zkrátka připraveno vás bavit po celý týden. A to jak svými lázeňskými a wellness službami, tak i nádherným okolím a spoustou možností ke sportovnímu a odpočinkovému vyžití. Kromě zde nabízených týdenních pobytů jsme pro vás připravili i kratší víkendové pobyty v Rajeckých Teplicích. Které jsou ideální k prvnímu seznámení se s těmito malebnými slovenskými lázněmi. Ať již se rozhodnete pro víkendový či týdenní pobyt, tak lázně Rajecké Teplice jsou připraveny Vaše dny naplnit wellness aktivitami, relaxačním odpočinkem, zážitky po okolí i sportovním vyžitím.

Ubytování mimo hotely Aphrodite a Diplomat

Na našich stránkách vám nabízíme týdenní balíčky v Palace Aphrodite. Rajecké Teplice jsou ovšem velikými lázněmi a v okolí se nacházejí další hotýlky, penziony či i ubytování v soukromí nebo apartmánech.

Problém je ovšem ten, že tyto další hotýlky či soukromé ubytování nemají lázeňské a wellness zázemí. A nemohou vám nabídnout žádné wellness procedury či lázeňské služby. A ubytovaní hosté tak musejí stejně docházet do Palace Aphrodite. Kde každý den musejí platit vstupné. Což se při týdenním pobytu velmi prodraží. Pokud si zarezervujete ubytování na našich stránkách, tak Vám zařídíme volné bezplatné vstupy po celou délku vašeho pobytu do Termálních bazénů, Saunového světa. Fitness centra a Natural Spa. Jako součást týdenního pobytu si rovněž můžete přidat i balíček Relax Classic, který má individuální wellness & lázeňské procedury na každý den.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu!