dotazy na ubytování zodpovíme na

ubytovani@rajecketeplice.cz

Michaela Musilová

Produktová manažerka

Základní informace

Lázně Rajecké Teplice

Cesta do Rajeckých Teplic

Lázeňské a Wellness procedury

Typičtí návštěvníci lázní

Volnočasové aktivity

Hrady a zámky

Sport a zábava

Termální koupaliště

Solná jeskyně

Lyžování Rajecké Teplice

Ceník vstupů do lázní

Máme Vám zatelefonovat? Vaše telefonní číslo:
Téma: (připravíme si podklady) Napište číslicí "třicet dva":

Michaela Musilová, produktová manažerka

Přibližná délka cesty

Praha4,5 hodiny
Brno2,5 hodiny
Ostrava2 hodiny
Plzeň5,5 hodiny
Olomouc2,5 hodiny
Liberec5,5 hodiny
Hradec Králové4,5 hodiny
České Budějovice5,5 hodiny
Ústí nad Labem5,5 hodiny
Pardubice4,5 hodiny
Zlín1,5 hodiny

Návštěvníci Rajeckých Teplic

Kdo je typickým návštěvníkem lázní Rajecké Teplice

Rajecké TepliceLázně Rajecké Teplice jsou velmi pestré a na aktivity bohaté město. Zamilované páry zde nacházejí soukromí v nedotčené přírodě a spoustě možností vyžití pro mladé. Manželské páry si užívají lázeňské a wellness procedury. Rodiny s dětmi mají po ruce stále nové aktivity jako je koupání či bowling. A senioři jistě ocení poklidnou atmosféru a lázeňskou vybavenost tohoto nádherného slovenského městečka. Přijeďte nás navštívit i vy.

Manželské a zamilované páry

Manželské a zamilované páry

Romantický nádech krásného lázeňského městečka a okolní příroda přímo láká k nezapomenutelnému pobytu ve dvou. Pro zpříjemnění nabízí hotel Aphrodite pobytové balíčky, které zahrnují společné večeře, společné masáže, návštěvy saun, koupání v termální vodě a pestrou nabídku dalších aktivit pro dva. Hotel Diplomat má připravené lázeňské procedury speciálně vybrané pro ni a něj, které si můžete zvolit během rezervace. Volné chvíle lze využít i aktivním pohybem na tenisovém kurtu, bowlingem, projížďkou volnou přírodou na koních, koupáním, golfem, návštěvou vířivky nebo romantickou projížďkou po Labutím jezírku. Pokud si rezervujete pobyt na našich stránkách, zajistíme Vám vstupy vodních a saunových světů zdarma. A případně i sestavíme balíček s wellness a lázeňskými procedurami.

Rodiny s dětmi

Rodiny s dětmi

V okolí Rajeckých Teplic lze vymyslet spoustu aktivit, které zabaví celou rodinu. V lázních si mohou užít rodiče dosyta odpočinkových a relaxačních aktivit. Zato děti ocení návštěvu jednoho z termálních koupališť. Například hotel Aphrodite nabízí 2 vnitřní a 4 venkovní bazény s termální vodou, které jsou otevřeny po celý rok. Na odpoledne můžete naplánovat návštěvu zámku nebo zříceniny hradu v nedotčené slovenské přírodě. Mladé slečny jistě neodolají možnosti projížďce na koních v místním jezdeckém klubu. Kluky naopak může zaujmout výlet na horských kolech (půjčovna k dispozici) nebo tenis na venkovních tenisových kurtech. V zimních měsících se lze rovněž vypravit do jednoho z lyžařských středisek.

Sportovci a aktivní lidé

Sportovci a aktivní lidé

Rajecké Teplice svojí nabídkou zaujmou i návštěvníky se sportovním duchem. Hotel Diplomat poskytuje nejen ubytovaným hostům půjčovnu horských kol a vnější tenisové kurty. Kromě sedla zapůjčeného kola se nabízí obdivovat místní přírodu i ze sedla koňského. Projížďky volnou přírodou si lze domluvit v místním jezdeckém klubu Dylen. Pro volnější odpoledne jsou k dispozici golfová hřiště všech hráčských úrovní. V zimních měsících vyrážejí milovníci lyžování do jednoho z pěti lyžařských středisek. Oba dva nabízené hotely mají rovněž k dispozici fitness centrum. Pokud učiníte rezervaci na našich stránkách, budete mít vstup do fitness zdarma - nabídka platí pro hotel Aphrodite i hotel Diplomat.

Kamarádky, skupinky žen

Kamarádky, skupinky žen

Návštěvu lázní lze pojmou i netradičně a vydat se na relaxační "dámskou jízdu". Během pobytu lze stihnout nepředstavitelnou spoustu lázeňský a zkrášlovacích procedur, perfektně se pobavit a báječně si odpočinout. Hotel Aphrodite i hotel Diplomat mají své vlastní beauty wellness a kosmetické centrum, ve kterém používají speciální lázeňské kúry, masky a krémy. Plánujete návštěvu slovenských lázní s kamarádkami? Pro tuto příležitost se dokonale hodí víkendový pobyt v Aphrodite v kombinaci s některým z nabízených wellness balíčků. Rovněž přichází v úvahu víkendový pobyt v Diplomat, u kterého vám rovněž dokážeme zajistit doplňkové wellness služby. Volné chvíle vám mohou vyplnit místní kavárničky, restaurace, solárium, sauny a případně můžete navštívit stále populárnější solnou jeskyni.

Senioři a starší lidé

Senioři a starší lidé

Senioři při pobytu hledají spíše poklidné prostředí a relaxaci při lázeňských procedurách. Při návštěvě lázní Rajecké Teplice je možné první den podstoupit vstupní lékařskou prohlídku, na základě které vám budou doporučeny lázeňské procedury na dobu vašeho pobytu. Tuto vstupní prohlídku absolvovat nemusíte, je dobrovolná. Případně nás kontaktujte s vašimi požadavky a my vám sestavíme ubytovací balíček včetně lázeňských a wellness procedur na míru. Mezi velmi oblíbené aktivity mezi seniory patří například odpočinková návštěva solné jeskyně, plavání v termálních bazénech, saunování, inhalace léčivých vod a vodní masáže. Pro volné odpoledne je v okolí krásná příroda a jen v hotelu Diplomat pět restaurací a kaváren, kde lze relaxovat nad skleničkou vína nebo kávou a zákuskem. Rovněž i hotel Aphrodite nabízí posezení na terase s obsluhou, v zimní zahradě, v kavárně a v restauraci. Rovněž jsou zde veliké prostory pro společenské akce a vyžití. Seniory a starší návštěvníky Rajeckých Teplic jistě potěší i blízká poloha u hranic a snadná dostupnost.