dotazy na ubytování zodpovíme na

alena@ictour.cz

Alena Vávrová

Produktová manažerka

Spaa.cz

Základní informace

Lázně Rajecké Teplice

Cesta do Rajeckých Teplic

Lázeňské a Wellness procedury

Typičtí návštěvníci lázní

Volnočasové aktivity

Hrady a zámky

Sport a zábava

Termální koupaliště

Lyžování Rajecké Teplice

Termální bazény

Saunový svět

Natural Spa

Léčivá voda a kůry

Ceník vstupů do lázní

Máme Vám zatelefonovat? Vaše telefonní číslo:
Téma: (připravíme si podklady) Napište číslicí "třicet dva":


Alena Vávrová

Produktová manažerka

Přibližná délka cesty

Praha 4,5 hodiny
Brno 2,5 hodiny
Ostrava 2 hodiny
Plzeň 5,5 hodiny
Olomouc 2,5 hodiny
Liberec 5,5 hodiny
Hradec Králové 4,5 hodiny
České Budějovice 5,5 hodiny
Ústí nad Labem 5,5 hodiny
Pardubice 4,5 hodiny
Zlín 1,5 hodiny

Návštěvníci Rajeckých Teplic

Kdo je typickým návštěvníkem lázní Rajecké Teplice

Rajecké TepliceLázně Rajecké Teplice jsou velmi pestré a na aktivity bohaté město. Zamilované páry zde nacházejí soukromí v nedotčené přírodě a spoustě možností vyžití pro mladé. Manželské páry si užívají lázeňské a wellness procedury. Rodiny s dětmi mají po ruce stále nové aktivity jako je koupání či bowling. A senioři jistě ocení poklidnou atmosféru a lázeňskou vybavenost tohoto nádherného slovenského městečka. Přijeďte nás navštívit i vy.

Manželské páry a dvojice

Manželské a zamilované páry

Romantický nádech krásného lázeňského městečka a okolní příroda přímo láká k nezapomenutelnému pobytu ve dvou. Pro zpříjemnění nabízíme pobytové balíčky, které zahrnují společné večeře, společné masáže, návštěvy saun, koupání v termální vodě a pestrou nabídku dalších aktivit pro dva. Můžeme připravit i další individuální lázeňské procedury speciálně vybrané pro ni a pro něj, které si můžete zvolit během rezervace. Volné chvíle lze využít i aktivním pohybem na tenisovém kurtu, bowlingem, projížďkou volnou přírodou na koních, koupáním, golfem, návštěvou vířivky nebo romantickou projížďkou po Labutím jezírku. Pokud si rezervujete pobyt na našich stránkách, zajistíme Vám vstupy vodních a saunových světů zdarma. A případně i sestavíme balíček s wellness a lázeňskými procedurami.

Rodiny s dětmi

Rodiny s dětmi

V okolí Rajeckých Teplic lze vymyslet spoustu aktivit, které zabaví celou rodinu. V lázních si mohou užít rodiče dosyta odpočinkových a relaxačních aktivit. Zato děti ocení návštěvu jednoho z termálních koupališť. Lázně Rajecké Teplice nabízejí nejen odpočinkové a léčebné bazény s termální vodou. Ale rovněž i plavecké bazény, bazény pro rodiny s dětmi a bazény určené pro vodní aktivity. Všechny jsou otevřeny po celý rok. Na odpoledne můžete naplánovat návštěvu zámku nebo zříceniny hradu v nedotčené slovenské přírodě. Mladé slečny jistě neodolají možnosti projížďce na koních v místním jezdeckém klubu. Kluky naopak může zaujmout výlet na horských kolech (půjčovna k dispozici) nebo tenis na venkovních tenisových kurtech. V zimních měsících se lze rovněž vypravit do jednoho z lyžařských středisek.

Sportovci a aktivní lidé

Sportovci a aktivní lidé

Rajecké Teplice svojí nabídkou zaujmou i návštěvníky se sportovním duchem. Přímo na místě je k dispozici půjčovna horských kol a vnější tenisové kurty. Kromě sedla zapůjčeného kola se nabízí obdivovat místní přírodu i ze sedla koňského. Projížďky volnou přírodou vám můžeme domluvit v místním jezdeckém klubu Dylen. Pro volnější odpoledne jsou k dispozici golfová hřiště všech hráčských úrovní. V zimních měsících vyrážejí milovníci lyžování do jednoho z pěti lyžařských středisek. Návštěvníci, kteří si rezervují pobyt na našich stránkách, mají vstupy do hotelového fitness centra po celou délku pobytu zdarma. Rovněž vám zařídíme i bezplatné vstupy do Termálních bazénů, Saun a Natural Spa.

Kamarádky, skupinky žen

Kamarádky, skupinky žen

Návštěvu lázní lze pojmou i netradičně a vydat se na relaxační "dámskou jízdu". Během pobytu lze stihnout nepředstavitelnou spoustu lázeňský a zkrášlovacích procedur, perfektně se pobavit a báječně si odpočinout. Přímo hotelový komplex, ve kterém nabízíme naše pobyty, má své vlastní beauty wellness a kosmetické centrum, ve kterém se používají speciální lázeňské kúry, masky a krémy. Plánujete návštěvu slovenských lázní s kamarádkami? Pro tuto příležitost se dokonale hodí víkendový pobyt v kombinaci s některým z nabízených wellness balíčků. Rovněž přichází v úvahu prodloužený pobyt na 5 dnů, u kterého vám rovněž dokážeme zajistit doplňkové wellness služby. Volné chvíle vám mohou vyplnit místní kavárničky, restaurace, solárium, sauny a případně můžete navštívit stále populárnější solnou jeskyni.

Senioři a starší lidé

Senioři a starší lidé

Senioři při pobytu hledají spíše poklidné prostředí a relaxaci při lázeňských procedurách. Při návštěvě lázní Rajecké Teplice je možné první den podstoupit vstupní lékařskou prohlídku, na základě které vám budou doporučeny lázeňské procedury na dobu vašeho pobytu. Tuto vstupní prohlídku absolvovat nemusíte, je dobrovolná. Případně nás kontaktujte s vašimi požadavky a my vám sestavíme ubytovací balíček včetně lázeňských a wellness procedur na míru. Mezi velmi oblíbené aktivity mezi seniory patří například odpočinková návštěva solné jeskyně, plavání v klidových termálních bazénech, saunování, inhalace léčivých vod a vodní masáže. Pro volné odpoledne je v okolí krásná příroda pro procházky a jen v přímém okolí hotelu je pět restaurací a kaváren, kde lze relaxovat nad skleničkou vína nebo kávou a zákuskem. Přímo v hotelovém komplexu nabízíme posezení na terase s obsluhou, v zimní zahradě, v kavárně a v restauraci. Rovněž jsou zde veliké prostory pro společenské akce a kulturní vyžití. Seniory a starší návštěvníky lázní Rajeckých Teplic jistě potěší i blízká poloha u hranic a snadná dostupnost.