dotazy na ubytování zodpovíme na

ubytovani@rajecketeplice.cz

Michaela Musilová

Produktová manažerka

Základní informace

Lázně Rajecké Teplice

Cesta do Rajeckých Teplic

Lázeňské a Wellness procedury

Typičtí návštěvníci lázní

Volnočasové aktivity

Hrady a zámky

Sport a zábava

Termální koupaliště

Solná jeskyně

Lyžování Rajecké Teplice

Ceník vstupů do lázní

Máme Vám zatelefonovat? Vaše telefonní číslo:
Téma: (připravíme si podklady) Napište číslicí "třicet dva":

Michaela Musilová, produktová manažerka

Přibližná délka cesty

Praha4,5 hodiny
Brno2,5 hodiny
Ostrava2 hodiny
Plzeň5,5 hodiny
Olomouc2,5 hodiny
Liberec5,5 hodiny
Hradec Králové4,5 hodiny
České Budějovice5,5 hodiny
Ústí nad Labem5,5 hodiny
Pardubice4,5 hodiny
Zlín1,5 hodiny

Lázeňské a Wellness procedury

Lázeňské a wellness procedury v Rajeckých Teplicích

Lázeňské procedury Rajecké Teplice Rajecké Teplice nabízejí léčebné procedury, lázeňské procedury, wellness relaxaci a odpočinkové aktivity. Zvolit tu pravou nemusí být snadné. Při rezervaci pobytu nám sdělte vaše přání a my vám pomůžeme s výběrem na míru. Případně je možno při příjezdu podstoupit i vstupní diagnostická vyšetření.

Vybavení a služby hotelu Aphrodite

Rajecký hotel Aphrodite nabízí termální bazény - konkrétně 2 vnitřní a 4 venkovní. Díky termální vodě jsou otevřeny po celý rok. Pro ubytované hosty je k dispozici 6 saun - Tepidárium, Arabská sauna, Solní sauna, Bylinková sauna, Mentolová sauna a Finská sauna. Přímo v hotelu a jeho okolí je možné absolvovat přírodní léčby - pitné kúry, bahenní zábaly a koupání v léčivé vodě. V neposlední řadě se nabízí i veliké masážní centrum a beauty kosmetický salon pro dámy.

Pokud si rezervujete pobyt přímo na našich stránkách, tak vám můžeme zajistit bezplatné vstupy do bazénů a saun. Rovněž vám můžeme rezervovat masáže a lázeňské procedury na dobu vašeho plánovaného pobytu.

Vybavení a služby hotelu Diplomat

Slovenský hotel Diplomat nabízí vodní svět s bazény s vodou o teplotě 30°C až 32°C. Tyto bazény jsou vybaveny hydromasážními tryskami, protiproudem, perličkovou koupelí, vzduchovým gejzírem, vodními chrliči a masážním sezením. Veliký saunový svět nabízí Bylinkovou saunu, Finskou saunu a Solní saunu. Wellness centrum rovněž nabízí vstup do vířivky a tropický vodopád. Pro dámy je přichystána Beauty kosmetika se speciálními lázeňskými procedurami, které regenerují a omlazují pokožku. V neposlední řadě jsou k dispozici i wellness a lázeňské masáže a vstup do fitness centra.

Rezervujte si pobyt na našich internetových stránkách. Jako součást pobytu vám zajistíme vstupy zdarma do uvedených vodních a saunových světů. Rovněž vám můžeme naplánovat wellness a lázeňské procedury během data vašeho pobytu.

Nabízené procedury v Rajeckých Teplicích

LÉKAŘSKÉ VYŠETŘENÍ

Na začátku lázeňského pobytu lze podstoupit vstupní diagnostická vyšetření. Na jejich základě získáte předpis doporučených procedur.

MASÁŽE

Nejoblíbenější jsou reflexní masáže, kdy dochází k masírování bodů, které jsou propojeny nervovými reflexy s určitou částí těla nebo orgánem. Dále se nabízejí reflexní masáže chodidel, podvodní masáže a klasické masáže.

OBKLADY A ZÁBALY

Zábaly mají za účinek zvýšení krevního oběhu, uvolnění svalů a kloubů a otevírají póry. V Rajeckých Teplicích se rovněž nabízejí i parafínové obklady, parafínové zábaly rukou a parafangové zábaly.

VODOLÉČBA

Jedná se o nejšířeji zastoupenou skupiny procedur, oblíbenou především pro velmi příjemný a odpočinkový charakter. Z vodoléčby vám mohou lázně nabídnout masážní bazén, perličkovou lázeň, skotské střiky, šlapací lázeň, rehabilitační plavecký bazén, vířivou lázeň a automatickou podvodní masáž.

TEPLOLÉČBA A SVĚTLOLÉČBA

V této kategorii procedur jsou návštěvníkům nabízeny léčby polarizovaným a UV světlem, oblíbené solárium, solux, laser a bioptron.

POHYBOVÉ PROCEDURY

Nejoblíbenější pohybovou procedurou jsou fitness aktivity v tělocvičně. Dále je k dispozici léčebný tělocvik v bazénu, individuální i skupinové rehabilitace nebo i léčebný tělocvik.

INHALACE

Inhalace minerálních vod je využívána pro zlepšení funkce sliznice, usnadnění vykašlávání a pro své protizánětlivé účinky. Minerální vody jsou čerpány přímo v oblasti Rajeckých Teplic. Kromě nich je zde těžena i místní rašelina. Tyto slovenské lázně jsou tak plně soběstačné.

PŘÍRODNÍ MINERÁLNÍ KOUPELE

Mezi nejdůležitější účinky uhličité lázně se řadí zvýšení celkového prokrvení, snížení krevního tlaku a psychické uvolnění. Léčí nejen tělo, ale pomáhá i odbourávat stres, nervozitu a napětí.

OSTATNÍ PROCEDURY

Dále Rajecké Teplice nabízejí elektroléčbu, dietoterapie a speciální terapie.

Máte zájem o některé z uvedených lázeňských nebo wellness procedur? Během rezervace ubytování v Rajeckých Teplicích nám můžete napsat, které procedury vám máme rezervovat. Případně nás můžete požádat o radu a sestavíme vám lázeňský a wellness balíček na míru.