dotazy na ubytování zodpovíme na

ubytovani@rajecketeplice.cz

Michaela Musilová

Produktová manažerka

Základní informace

Lázně Rajecké Teplice

Cesta do Rajeckých Teplic

Lázeňské a Wellness procedury

Typičtí návštěvníci lázní

Volnočasové aktivity

Hrady a zámky

Sport a zábava

Termální koupaliště

Solná jeskyně

Lyžování Rajecké Teplice

Ceník vstupů do lázní

Máme Vám zatelefonovat? Vaše telefonní číslo:
Téma: (připravíme si podklady) Napište číslicí "třicet dva":

Michaela Musilová, produktová manažerka

Přibližná délka cesty

Praha4,5 hodiny
Brno2,5 hodiny
Ostrava2 hodiny
Plzeň5,5 hodiny
Olomouc2,5 hodiny
Liberec5,5 hodiny
Hradec Králové4,5 hodiny
České Budějovice5,5 hodiny
Ústí nad Labem5,5 hodiny
Pardubice4,5 hodiny
Zlín1,5 hodiny

Ubytování Rajecké Teplice

Připravené pobyty v Rajeckých Teplicích

Ubytování Rajecké Teplice Diplomat a Aphrodite jsou dva největší hotely v Rajeckých Teplicích. Mají termální bazény, wellness centra, beauty salony a nabízejí veškeré lázeňské procedury. Ubytovaní hosté mají většinu služeb zdarma. Hosté z jiných hotelů zde musejí docházet a za vstupy pokaždé platit. Rezervujte si pobyt na našich stránkách, zajistíme vám bezplatné vstupy a i doplňkové wellness či lázeňské balíčky. Je možno rezervovat i jiné délky ubytování.

Připravené pobyty v hotelu Diplomat

V hotelu Diplomat se nachází Vodní svět, který nabízí bazény s teplou termální vodou, vodními tryskami a masážními lavicemi. Návštěvníkům je dále k dispozici Saunový svět s Bylinkovou, Finskou a Solní saunou. Dámy ocení kosmetický salon, který používá speciální lázeňské přípravky. Páry ocení vířivku či tropický vodopád - kombinace světelné a reflexní terapie. V hotelu je rovněž dispozici fitness centrum a veliké masážní centrum.

Stravovat se můžete hotelové restauraci, která nabízí sezónní menu a speciality šéfkuchaře. Lobby bar je určen pro relaxaci nad kávou či zákuskem. Wellness bar nabízí čerstvé ovocné šťávy a míchané nápoje. Sport bar kromě nápojů nabízí i zábavu ve formě 3D golfu, bowlingu a stolního fotbalu.

Pokud si zarezervujete ubytování v hotelu Diplomat na našich stránkách, můžeme vám zajistit bezplatné vstupy do Vodní a Saunového světa. Případně vám i připravil wellness a lázeňské balíčky na míru.

Víkend hotel Diplomat

Délka pobytu: 3 dny/2 noci

Jiná délka: zajistíme

Cena Pobytu: 7 565 Kč pro 2 osoby

Pohodový víkend ve čtyřhvězdičkovém hotelu. Součástí je polopenze a vybrané lázeňské a wellness procedury.

Týdenní pobyt Diplomat

Délka pobytu: 7 dní/6 nocí

Jiná délka: zajistíme

Cena Pobytu: 14 590 Kč pro 2 osoby

Týdenní pobyt ve čtyřhvězdičkovém hotelu Diplomat. Součástí je spousta wellness procedur a i dalších aktivit typu bowling.

Připravené pobyty v hotelu Aphrodite

Rajecký hotel Aphrodite svým návštěvníkům nabízí obrovský komplex termálních bazénů. Celkem 2 vnitřní a 4 venkovní bazény s teplou termální vodou, které jsou otevřeny po celý rok. Saunový svět nabízí Tepidárium, Arabskou saunu, Solnou saunu, Bylinkovou saunu, Mentolovou saunu a finskou saunu. Z léčebných procedur jsou dostupné pitné kúry, inhalace a zábaly. V hotelu Aphrodite rovněž můžete podstoupit relaxační masáže a beauty procedury.

Při ubytování v hotelu Aphrodite je možnost stravování formou polopenze či plné penze. Můžeme vám zajistit pobyt zcela beze-stravy, s polopenzí nebo i plnou penzí. Při rezervaci vaše přání prosím uveďte v objednávce.

Zarezervujte si ubytování v hotelu Aphrodite na našich stránkách. Zajistíme vám jako součást pobytu bezplatné vstupy do Vodního a Saunového světa. V případě zájmu vám můžeme i zajistit wellness a lázeňské procedury na míru vašim představám.

Víkend v Aphrodite

Délka pobytu: 3 dny/2 noci

Jiná délka: zajistíme

Cena Pobytu: 7 950 Kč pro dvě osoby

Víkendový pobyt v lázeňském domu Aphrodite. Všechny lázeňské a wellness procedury přímo na místě. Možnost polopenze či plné penze.

Pět dnů v Aphrodite

Délka pobytu: 5 dní/4 noci

Jiná délka: zajistíme

Cena Pobytu: 15 460 Kč pro dvě osoby

Pětidenní pobyt v hotelu Aphrodite. V ceně jsou zahrnuty wellness procedury jako je například whirpool koupel nebo podvodní masáž.

Rajecké Teplice a ubytování v soukromí, v jiném hotelu

Rajecké Teplice jsou veliké město a nabízejí mnoho forem ubytování. Od ubytování v soukromí, přes malé apartmány až po menší hotely. Samozřejmě se můžete rozhodnout i pro jinou alternativu než námi nabízené ubytování v Aphrodite či Diplomat. Žádné jiné zařízení v Rajeckých Teplicích ovšem nenabízí tyto komplexní wellness a lázeňské procedury, jaké jsou nabízeny právě zde. Ubytujete-li se jinde, budete stejně muset docházet na procedury do Aphrodite či Diplomat. A platit každý den za vstup.

Z tohoto důvodu je mnohem výhodnější si zvolit za svůj hotel právě Aphrodite či Diplomat. Mít všechny služby přímo pod jednou střechou. A navíc pokud si ubytování v Rajeckých Teplicích zarezervujete na našich stránkách, tak jsme vám schopni zajistit bezplatné vstupy do Vodního světa, Saunového světa či Fitness. V případě zájmu vám rovněž můžeme zajistit i další wellness a lázeňské procedury na každý den.